contact/impressum

galerie9

Jiri Havrda

Klosterplatz 15

CH-4500 Solothurn

+41 (0)78 90 91 92 1


For a contact, please, use the e-mail:  info[at]galerie9.com

You may also use:  https://www.facebook.com/jiri.havrda.7 


WARNING: The previous email gallery[at]galerie9.com has been pwned. If the email gallery[at]galerie9.com has suspicious links or asks you to do unusual things like send money or personal information, the message is a scam. Don't respond. To be safe, don't reply to the message or click any links. 

Impressum: 

galerie9.com is a personal web site of Jiri Havrda, in no business or merchendising involved; just a virtual archive of now terminated art gallery (2015) as well a presentation platform of documents, scripts and clips created by Jiri Havrda (alias Georg Aeberhard). If you would like to have your name or work removed from the web site, please, let me now, I shall do so immediately.

In case of a complaint: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=EN

🇨🇿 V souvislosti s novou směrnicí známou pod zkratkou GDPR (čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) nám dovolte sdělit, že emailové adresy, které jsou jediná data, která o Vás uchováváme, a používáme výhradně k zasílání informací a pozvánek na kulturní akce námo pořádané, jsou u nás v bezpečí. Vaše údaje jsou pečlivě schraňovány a nejsou poskytovány třetím osobám. Pokud se budete chtít v budoucnu z newsletteru odhlásit, je to kdykoliv možné zasláním emailu  (viz nahoře).

arrow black sm